Planning

 

Link naar stand

 

De planning donderdagavond 19 april 2018.

 

Hallo allemaal,

Hieronder vinden jullie de planning voor komende donderdag. Baan 3 staat dit jaar gepland als wisselbaan. Dat wil zeggen dat als er eventueel andere leden willen tennissen, ze op die baan kunnen afhangen. Dit kun je voorkomen door zelf de baan af te hangen voordat je begint aan de wedstrijd. Doe je dit niet en er komen andere leden, dan zul je van de baan moeten. 

Indien je toch niet kunt nadat de planning op de website staat, laat dit dan weten via de "donderdag SERIEUS" app. Wij zullen dan een vervanger gaan regelen. 

Kijk woensdagavond nog even om te kijken of er nog veranderingen zijn.

Wij wensen iedereen weer veel succes, spannende wedstrijden en vooral veel tennisplezier en gezelligheid de komende periode. 

 

Groet Jacob, Ben en Herman (JBH).

 

ATTENTIE: VERANDERINGEN STAAN SCHUINGEDRUKT

Naam is 2x ingedeeld

Bardienst: Yvette / Paul

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Richard v Ledden Maikel v Droffelaar - Cees v Mechelen Danny van Eldik              
  2 C Jimmy v Mechelen Dennis v Verseveld - Frans Rotteveel Arie Honders                   
  3 C Jeroen de Groot Robert Hullekes - Harm v Ommeren Henk Vonk                       
  4 B/A Hein van Ingen Erik van Elst - Herman Hazelbag Gerwin v Kalkeren
               
20:30 1 A Tom Dubelaar Arjan van Ewijk - Servier Conjaerts Klaas Jan Feitsma           
  2 A Remco Septer Sander de Haas - Jos v Kalkeren Rob Hullekes                   
  3 B/A Luc Harlaux Kees Onink - Hans van Zetten Victor Peters
  4 Andres den Otter Ruud Erven - Jan-Dirk Timmer Marco Vermeulen          

 

 

 

 

 

 

 

 

12 april 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Richard v Ledden Hein van Ingen 10-7 Maikel v Droffelaar Danny van Eldik
  2 A Remco Septer Arjan van Ewijk 10-10 Victor Peters Jacob den Otter
  3 C Alfons v Kesteren Harm v Ommeren 7-12 Arie Honders Patrick Verbaarschot
  4 B     _    
               
20:30 1 A Kees Onink Klaas Jan Feitsma 9-10 Arjan van Ewijk Nick Groenhof
  2 C Jeroen de Groot Jan ten Hengel 7-9 Frans Rotteveel Robert Hullekes
  3 B Marco v Verseveld Fred Bijker 8-12 Andres den Otter Hein van Ingen
  4 A Remco Septer Tom Dubelaar 12-9 Henk Klaassen Sander de Haas
               
21:30 1 A Servier Conjaerts Tom Dubelaar 10-4 Hans van Zetten Gerwin v Kalkeren
  2 C Jeroen de Groot Harm v Ommeren 8-11 Frans van Ledden Frans Rotteveel
  3 B Ben Peters Ben van Duuren X-X Nick v Mechelen Cees v Mechelen
  4 B Ruud Erven Luc Harlaux 15-7 Jan-Dirk Timmer Erik van Elst


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 april 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Marco v Verseveld Ruud Erven 5-13 Erik van Elst Ben Peters
  2 A Rob Hullekes Stef vd Heijden 8-10 Gerwin v Kalkeren Remco Septer
  3 B Wim Verbeek Cees v Mechelen 9-6 Fred Bijker Nick v Mechelen
  4 C Alfons v Kesteren Frans Rotteveel 13-7 Melvin v Meerten Koos van Vessem
               
20:30 1 A Sander de Haas Jos v Kalkeren 9-7 Jacob den Otter Klaas Jan Feitsma
  2 B Andres den Otter Richard v Ledden 10-9 Ben van Duuren Maikel v Droffelaar
  3 C Jeroen de Groot Dennis v Verseveld 10-4 Frans Rotteveel Patrick Verbaarschot
  4 A Rob Hullekes Gerwin v Kalkeren 10-6 Nick Groenhof Hans van Zetten
               
21:30 1 A Victor Peters Servier Conjaerts 6-10 Sander de Haas Nick Groenhof
  2 C Koos van Vessem Robert Hullekes 8-7 Arie Honders Frans van Ledden
  3            
  4 B Danny van Eldik Ruud Erven 6-9 Jan Dirk Timmer Cees v Mechelen

 

15 maart 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 A Rob Hullekes Remco Septer 6-10 Arjan van Ewijk Herman Hazelbag
  2 C Koos van Vessem Arie Honders 6-8 Jan ten Hengel Robert Hullekes
  3 C Patrick Verbaarschot Dennis v Verseveld 10-10 Rut van Ledden Henk Vonk
  4 B Marco v Verseveld Nick v Mechelen 9-3 Erik van Elst Wim Verbeek
               
20:30 1 B Jan-Dirk Timmer Luc Harlaux 11-7 Maikel v Droffelaar Andres den Otter
  2 A Tom Dubelaar Kees Onink 9-14 Gerwin v Kalkeren Jacob den Otter
  3 C Patrick Verbaarschot Rut van Ledden 9-8 Jimmy v Mechelen Dennis v Verseveld
  4 B Ruud Erven Marco Vermeulen 5-15 Danny van Eldik Ben van Duuren
               
21:30 1 A Klaas Jan Feitsma Victor Peters 18-3 Jos v Kalkeren Henk Klaassen
  2 B Ben van Duuren Ruud Erven 7-10 Ben Peters Fred Bijker
  3 C Harm v Ommeren Melvin v Meerten 6-11 Frans van Ledden Patrick Verbaarschot
  4 A Hans van Zetten Stef vd Heijden 7-7 Paul van Oevelen Servier Conjaerts

 

8 maart 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Fred Bijker Cees v Mechelen 6-10 Maikel v Droffelaar Marco Vermeulen
  2 A Paul van Oevelen Hans van Zetten 7-10 Jacob den Otter Kees Onink
  3 C Robert Hullekes Frans van Ledden 10-10 Henk Vonk Patrick Verbaarschot
  4 C Frans Rotteveel Melvin v Meerten 9-9 Dennis v Verseveld Alfons v Kesteren
               
20:30 1 A Jos v Kalkeren Klaas Jan Feitsma 11-9 Stef vd Heijden Victor Peters
  2 A Arjan van Ewijk Rob Hullekes 11-9 Herman Hazelbag Kees Onink
  3 B Marco v Verseveld Erik van Elst 11-6 Ben van Duuren Richard v Ledden
  4 C Jeroen de Groot Koos van Vessem 7-7 Jimmy v Mechelen Alfons v Kesteren
               
21:30 1 A Sander de Haas Klaas Jan Feitsma 9-7 Arjan van Ewijk Servier Conjaerts
  2 C Jan ten Hengel Koos van Vessem 13-6 Arie Honders Harm v Ommeren
  3       _    
  4 B Andres den Otter Nick v Mechelen 8-13 Danny van Eldik Ben Peters

 

22 februari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Arie Honders Rut van Ledden 10-8 Alfons v Kesteren Robert Hullekes
  2 B Richard v Ledden Ben Peters 8-10 Cees v Mechelen Erik van Elst
  3 B Wim Verbeek Danny van Eldik 7-7 Marco v Verseveld Maikel v Droffelaar
  4 A Rob Hullekes Jacob den Otter 8-10 Stef vd Heijden Remco Septer
               
20:30 1 A Victor Peters Herman Hazelbag 9-9 Henk Klaassen Nick Groenhof
  2 A Kees Onink Gerwin v Kalkeren 10-6 Tom Dubelaar Hans van Zetten
  3 B Marco Vermeulen Luc Harlaux 10-8 Ben Peters Jan-Dirk Timmer
  4 C Harm v Ommeren Rut van Ledden 10-12 Melvin v Meerten Koos van Vessem
               
21:30 1 B Andres den Otter Ruud Erven 12-7 Ben van Duuren Hein van Ingen
  2 A Nick Groenhof Paul van Oevelen 9-8 Servier Conjaerts Sander de Haas
  3 C Harm van Ommeren Frans van Ledden 6-12 Jimmy v Mechelen Patrick Verbaarschot
  4 C Jeroen de Groot Dennis v Verseveld 6-9 Frans Rotteveel Jan ten Hengel

 

15 februari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Patrick Verbaarschot Melvin v Meerten 5-12 Dennis v Verseveld Arie Honders
  2 A Jacob den Otter Hans van Zetten 7-9 Paul van Oevelen Stef vd Heijden
  3 B Nick v Mechelen Danny van Eldik 8-8 Richard v Ledden Cees v Mechelen
  4 C Koos van Vessem Frans Rotteveel 14-7 Alfons v Kesteren Henk Vonk
               
20:30 1 B Maikel v Droffelaar Fred Bijker 8-7 Luc Harlaux Wim Verbeek
  2 A Kees Onink Nick Groenhof 8-10 Jos v Kalkeren Gerwin v Kalkeren
  3 C Jeroen de Groot Alfons v Kesteren 8-12 Frans van Ledden Patrick Verbaarschot
  4 B Ruud Erven Robert Hullekes X-X Cees v Mechelen Marco Vermeulen
               
21:30 1 A Remco Septer Victor Peters 14-9 Tom Dubelaar Arjan van Ewijk
  2 B Jan-Dirk Timmer Ben van Duuren X-8 Ruud Erven Andres den Otter
  3 A     _    
  4 C Harm v Ommeren Jan ten Hengel 7-9 Robert Hullekes Jimmy v Mechelen

 

8 februari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Richard v Ledden Jan-Dirk Timmer 6-12 Luc Harlaux Maikel v Droffelaar
  2 A Arjan van Ewijk Kees Onink 10-6 Stef vd Heijden Gerwin v Kalkeren
  3 C Rut van Ledden Frans van Ledden 8-11 Dennis v Verseveld Robert Hullekes
  4 C Henk Vonk Jimmy v Mechelen 9-7 Alfons v Kesteren Koos van Vessem
               
20:30 1 A Tom Dubelaar Jacob den Otter 3-15 Sander de Haas Herman Hazelbag
  2 C Jeroen de Groot Frans van Ledden 6-11 Melvin v Meerten Jan ten Hengel
  3       _    
  4 B Wim Verbeek Marco v Verseveld 10-4 Andres den Otter Marco Vermeulen
               
21:30 1 A Klaas Jan Feitsma Henk Klaassen 11-10 Servier Conjaerts Jos v Kalkeren
  2 C Ardy Prijs Harm v Ommeren 6-11 Arie Honders Frans Rotteveel
  3       _    
  4 B Andres den Otter Erik van Elst 8-8 Ben Peters Nick v Mechelen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 februari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Robert Hullekes Arie Honders 12-6 Henk Vonk Frans Rotteveel
  2 A Victor Peters Kees Onink 12-8 Jos v Kalkeren Paul van Oevelen
  3 B Luc Harlaux Ben Peters 8-10 Richard v Ledden Marco v Verseveld
  4 B Maikel v Droffelaar Wim Verbeek 9-7 Marco Vermeulen Erik van Elst
               
20:30 1 A Stef vd Heijden Jos v Kalkeren 13-7 Sander de Haas Jacob den Otter
  2 B Fred Bijker Danny van Eldik 6-10 Frits Goosmann Cees v Mechelen
  3 C Frans van Ledden Melvin v Meerten 11-5 Jeroen de Groot Koos van Vessem
  4 C Patrick Verbaarschot Harm v Ommeren 10-11 Dennis v Verseveld Frans Rotteveel
               
21:30 1 A Klaas Jan Feitsma Hans van Zetten 7-8 Tom Dubelaar Stef vd Heijden
  2 C Jan ten Hengel Diederik van Buuren 9-8 Jimmy v Mechelen Ardy Prijs
  3       _    
  4 B Ben van Duuren Ruud Erven 7-9 Nick v Mechelen Jan-Dirk Timmer

 

25 januari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Richard v Ledden Maikel v Droffelaar 12-4 Jan-Dirk Timmer Frits Goosmann
  2 B Ben van Duuren Nick v Mechelen 9-7 Marco Vermeulen Marco v Verseveld
  3 A Paul van Oevelen Tom Dubelaar 4-12 Remco Septer Jacob den Otter
  4 C Alfons v Kesteren Melvin v Meerten 8-11 Robert Hullekes Henk Vonk
               
20:30 1 A Stef vd Heijden Arjan van Ewijk 4-12 Jos v Kalkeren Herman Hazelbag
  2 C Jimmy v Mechelen Diederik van Buuren 9-5 Robert Hullekes Patrick Verbaarschot
  3 B Cees v Mechelen Ruud Erven 8-8 Nick van Mechelen Wim Verbeek
  4 A Henk Klaassen Kees Onink 12-8 Victor Peters Hans van Zetten
               
21:30 1 A Klaas Jan Feitsma Nick Groenhof 8-8 Rob Hullekes Sander de Haas
  2 C Koos van Vessem Harm v Ommeren 7-10 Dennis v Verseveld Ardy Prijs
  3 C Arie Honders Jan ten Hengel 7-4 Frans Rotteveel Frans van Ledden
  4 B Erik van Elst Fred Bijker 6-11 Andres den Otter Danny van Eldik

 

18 januari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Maikel v Droffelaar Jan-Dirk Timmer 8-8 Marco v Verseveld Ben Peters
  2 C Dennis v Verseveld Melvin v Meerten 8-8 Henk Vonk Arie Honders
  3 B Hein van Ingen Wim Verbeek 6-9 Marco Vermeulen Richard v Ledden
  4 A Jacob den Otter Stef vd Heijden 12-8 Gerwin v Kalkeren Arjan van Ewijk
               
20:30 1 A Paul van Oevelen Kees Onink 7-9 Remco Septer Hans van Zetten
  2 B Hein van Ingen Fred Bijker 8-5 Erik van Elst Ben van Duuren
  3 C Dennis v Verseveld Jimmy v Mechelen 10-5 Melvin v Meerten Robert Hullekes
  4       _    
               
21:30 1 A Rob Hullekes Jos van Kalkeren x-x Sander de Haas Herman Hazelbag
  2 B Luc Harlaux Andres den Otter 10-9 Ruud Erven Nick v Mechelen
  3       _    
  4 C Ardy Prijs Frans Rotteveel 2-7 Frans van Ledden Jimmy v Mechelen

 

11 januari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Maikel v Droffelaar Marco v Verseveld 5-13 Danny van Eldik Richard v Ledden
  2 C Henk Vonk Jan ten Hengel 10-10 Melvin v Meerten Arie Honders
  3       _    
  4 A Stef vd Heijden Kees Onink 4-12 Rob Hullekes Herman Hazelbag
               
20:30 1 A Tom Dubelaar Herman Hazelbag 8-10 Victor Peters Paul van Oevelen
  2 C Robert Hullekes Jeroen de Groot 7-9 Patrick Verbaarschot Alfons v Kesteren
  3 B Hein van Ingen Ben van Duuren 9-10 Erik van Elst Luc Harlaux
  4 A Jacob den Otter Remco Septer 9-7 Hans van Zetten Kees Onink
               
21:30 1 A Servier Conjaerts Henk Klaassen 5-14 Jos v Kalkeren Nick Groenhof
  2 B Fred Bijker Andres den Otter 2-13 Nick v Mechelen Luc Harlaux
  3       _    
  4 C Dennis v Verseveld Koos van Vessem 11-4 Frans van Ledden Jeroen de Groot

 

4 januari 2018

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Robert Hullekes Harm v Ommeren 9-11 Henk Vonk Melvin v Meerten
  2 B Maikel v Droffelaar Frits Goosmann 6-6 Jan-Dirk Timmer Marco v Verseveld
  3 C Diederik van Buuren Alfons v Kesteren 9-8 Patrick Verbaarschot Dennis v Verseveld
  4 A Servier Conjaerts Nick Groenhof 12-6 Remco Septer Paul van Oevelen
               
20:30 1 B Nick v Mechelen Frits Goosmann 8-8 Wim Verbeek Richard v Ledden
  2 A Servier Conjaerts Jos v Kalkeren 13-10 Sander de Haas Stef vd Heijden
  3 C Jeroen de Groot Gerrit van Ingen 7-8 Robert Hullekes Rut van Ledden
  4 B Cees v Mechelen Ben van Duuren 9-13 Luc Harlaux Marco v Verseveld
               
21:30 1 A Klaas Jan Feitsma Gerwin v Kalkeren 7-8 Victor Peters Tom Dubelaar
  2 C Jan ten Hengel Ardy Prijs 10-8 Koos van Vessem Rut van Ledden
  3       _    
  4 B Andres den Otter Ben van Duuren 9-10 Erik van Elst Danny van Eldik

 

 

 

 

 

 

 

 

28 december 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Andres den Otter Erik van Elst 12-5 Wim Verbeek Jan-Dirk Timmer
  2 A Ben van Duuren Servier Conjaerts 7-9 Frits Goosmann Jacob den Otter
  3 C Patrick Verbaarschot Diederik van Buuren 11-8 Alfons v Kesteren Melvin v Meerten
  4 A Gerwin v Kalkeren Victor Peters 9-13 Nick Groenhof Sander de Haas
               
20:30 1 A Klaas Jan Feitsma Remco Septer 7-8 Arjan van Ewijk Herman Hazelbag
  2 C Luc Harlaux Frans van Ledden 4-15 Maikel v Droffelaar Danny van Eldik
  3 B/C Nick v Mechelen Marco Vermeulen _ Marco v Verseveld Robert Hullekes
  4 B Ruud Erven Fred Bijker 4-11 Hans van Zetten Paul van Oevelen

 

 

KERSTBORREL MET BIER EN ERWTENSOEP !!!

 

21 december 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Diederik van Buuren Frans Rotteveel _ Jan ten Hengel Patrick Verbaarschot
  2 A Jacob den Otter Tom Dubelaar _ Remco Septer Ben van Duuren
  3       _    
  4 B Marco v Verseveld Nick v Mechelen _ Arie Honders Ruud Erven
               
20:30 1 B Cees v Mechelen Henk Vonk _ Nick v Mechelen Ruud Erven
  2 C Danny van Eldik Rut van Ledden _ Jeroen de Groot Dennis v Verseveld
  3       _    
  4 A Sander de Haas Kees Onink _ Stef vd Heijden Remco Septer
               
21:30 1 A Sander de Haas Frits Goosmann _ Gerwin v Kalkeren Jos v Kalkeren
  2 B Erik van Elst Hein van Ingen _ Cees v Mechelen Jan-Dirk Timmer
  3       _    
  4 C Frans van Ledden Robert Hullekes _ Harm v Ommeren Koos van Vessem

 

14 december 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Arie Honders Ben Peters 7-8 Cees v Mechelen Marco Vermeulen
  2 C Robert Hullekes Jimmy v Mechelen 3-16 Dennis v Verseveld Alfons v Kesteren
  3       _    
  4 A Jacob den Otter Nick Groenhof 4-15 Stef vd Heijden Gerwin v Kalkeren
               
20:30 1 A Henk Klaassen Arjan van Ewijk 11-7 Sander de Haas Victor Peters
  2 B Ruud Erven Marco v Verseveld 10-6 Henk Vonk Jan-Dirk Timmer
  3 C Maikel v Droffelaar Danny van Eldik 9-8 Frans van Ledden Dennis v Verseveld
  4 A Ben van Duuren Herman Hazelbag 11-9 Servier Conjaerts Kees Onink
               
21:30 1 A Ben van Duuren Rob Hullekes 7-10 Tom Dubelaar Remco Septer
  2 C Jan ten Hengel Ardy Prijs 8-9 Harm v Ommeren Patrick Verbaarschot
  3       _    
  4 B Ruud Erven Erik van Elst 8-5 Hans van Zetten Arie Honders

 

7 december 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 A Jacob den Otter Remco Septer 2-11 Arjan van Ewijk Herman Hazelbag
  2 C Melvin v Meerten Jimmy v Mechelen 5-11 Maikel v Droffelaar Patrick Verbaarschot
  3 B Henk Vonk Hein van Ingen 8-9 Marco Vermeulen Jan-Dirk Timmer
  4 B Andres den Otter Ben Peters 8-10 Erik van Elst Marco v Verseveld
               
20:30 1 B Andres den Otter Hein van Ingen x-3 Nick v Mechelen Ben Peters
  2 A Jacob den Otter Jos v Kalkeren 13-9 Tom Dubelaar Nick Groenhof
  3 C Rut van Ledden Robert Hullekes 6-9 Danny van Eldik Harm v Ommeren
  4 A Gerwin v Kalkeren Arjan van Ewijk 6-9 Remco Septer Rob Hullekes
               
21:30 1 A Victor Peters Kees Onink 8-8 Sander de Haas Tom Dubelaar
  2 C Frans van Ledden Frans Rotteveel 8-10 Koos van Vessem Jan ten Hengel
  3 B Cees v Mechelen Hans van Zetten 8-x Wim Verbeek Nick v Mechelen
  4 C     _    

 

30 november 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 C Jan ten Hengel Maikel v Droffelaar 10-6 Danny van Eldik Melvin v Meerten
  2 B Marco v Verseveld Erik van Elst 7-14 Hans van Zetten Ben Peters
  3 A Jacob den Otter Stef vd Heijden 11-9 Kees Onink Remco Septer
  4 B Wim Verbeek Arie Honders 8-8 Marco vermeulen Henk Vonk
               
20:30 1 B Hein van Ingen Cees v Mechelen 12-7 Hans van Zetten Erik van Elst
  2 A Nick Groenhof Arjan van Ewijk 12-7 Gerwin v Kalkeren Victor Peters
  3 C Danny van Eldik Dennis v Verseveld 12-2 Robert Hullekes Frans Rotteveel
  4 C Frans van Ledden Alfons v Kesteren 9-7 Luc Harlaux Bert Robbertsen
               
21:30 1 A Henk Klaassen Tom Dubelaar 12-8 Ben van Duuren Jos v Kalkeren
  2 A Arjan van Ewijk Klaas Jan Feitsma 12-4 Servier Conjaerts Victor Peters
  3 B Andres den Otter Cees v Mechelen 6-14 Jan-Dirk Timmer Paul van Oevelen
  4 C Dennis v Verseveld Koos van Vessem 12-8 Ardy Prijs Harm v Ommeren

 

23 november 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Jan-Dirk Timmer Erik van Elst 13-6 Ruud Erven Marco v Verseveld
  2 A Jacob den Otter Rob Hullekes 7-15 Nick Groenhof Kees Onink
  3 B Wim Verbeek Hans van Zetten 9-9 Paul van Oevelen Henk Vonk
  4 C Maikel v Droffelaar Melvin v Meerten 12-8 Jimmy v Mechelen Alfons v Kesteren
               
20:30 1 A Rob Hullekes Stef vd Heijden 12-6 Ben van Duuren Klaas Jan Feitsma
  2 A Arjan van Ewijk Remco Septer 12-5 Frits Goosmann Kees Onink
  3 C Alfons v Kesteren Jan ten Hengel 9-7 Jeroen de Groot Koos van Vessem
  4 B Pim de Haas Nick v Mechelen 13-2 Ruud Erven Fred Bijker
               
21:30 1 A Gerwin v Kalkeren Servier Conjaerts 9-6 Frits Goosmann Tom Dubelaar
  2 C Jeroen de Groot Robert Hullekes 1-15 Luc Harlaux Jan ten Hengel
  3 C Koos van Vessem Ardy Prijs 14-7 Frans Rotteveel Patrick Verbaarschot
  4 B Andres den Otter Fred Bijker 9-4 Arie Honders Cees v Mechelen

 

16 november 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Paul van Oevelen Nick v Mechelen 8-9 Jan-Dirk Timmer Ben Peters
  2 A Gerwin v Kalkeren Kees Onink 10-10 Frits Goosmann Remco Septer
  3 B Wim Verbeek Henk Vonk 10-8 Marco v Verseveld Arie Honders
  4 C Jimmy v Mechelen Maikel v Droffelaar 10-7 Bert Robbertsen Robert Hullekes
               
20:30 1 A Victor Peters Klaas Jan Feitsma 5-12 Jos v Kalkeren Henk Klaassen
  2 A Stef vd Heijden Tom Dubelaar 7-7 Sander de Haas Rob Hullekes
  3 C Jeroen de Groot Alfons v Kesteren 5-11 Harm v Ommeren Frans Rotteveel
  4 B Ruud Erven Hans van Zetten 11-4 Hein van Ingen Marco Vermeulen
               
21:30 1 A Ben van Duuren Tom Dubelaar 5-16 Servier Conjaerts Jos van Kalkeren
  2 B Erik van Elst Gerrit van Ingen 6-7 Ruud Erven Marco vermeulen
  3 C Luc Harlaux Ardy Prijs 10-7 Koos van Vessem Patrick Verbaarschot
  4 C Frans van Ledden Danny van Eldik 13-4 Diederik van Buuren Jan ten Hengel

 

9 novenber 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Paul van Oevelen Marco vermeulen 8-8 Jan-Dirk Timmer Nick v Mechelen
  2 C Jimmy v Mechelen Patrick Verbaarschot 6-12 Robert Hullekes Danny van Eldik
  3 C Bert Robbertsen Diederik van Buuren 7-7 Dennis v Verseveld Jan ten Hengel
  4 A Klaas-Jan Feitsma Kees Onink 7-9 Victor Peters Tom Dubelaar
               
20:30 1 A Victor Peters Nick Groenhof 8-8 Klaas Jan Feitsma Sander de Haas
  2 B Marco Vermeulen Marco v Verseveld 6-9 Hein van Ingen Nick v Mechelen
  3       _    
  4 C Frans van Ledden Maikel van Droffelaar 10-5 Patrick Verbaarschot Dennis v Verseveld
               
21:30 1 A Stef vd Heijden Servier Conjaerts 5-9 Sander de Haas Nick Groenhof
  2 B Hans van Zetten Andres den Otter 8-5 Jan-Dirk Timmer Gerrit van Ingen
  3       _    
  4 C Ardy Prijs Frans Rotteveel 6-9 Frans van Ledden Jan ten Hengel

 

2 november 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Henk Vonk Gerrit van Ingen 6-12 Wim Verbeek Paul van Oevelen
  2 A Remco Septer Nick Groenhof 9-8 Ben van Duuren Stef vd Heijden
  3 C Diederik van Buuren Alfons v Kesteren 8-8 Bert Robbertsen Jan ten Hengel
  4 C Maikel van Droffelaar Robert Hullekes 11-5 Melvin v Meerten Frans Rotteveel
               
20:30 1 A Frits Goosmann Kees Onink 5-11 Henk Klaassen Han Overkamp
  2 C Jeroen de Groot Jan ten Hengel 5-9 Frans van Ledden Patrick Verbaarschot
  3 A Nick Groenhof Herman Hazelbag 6-11 Rob Hullekes Gerwin v Kalkeren
  4 B Marco Vermeulen Arie Honders 3-11 Marco v Verseveld Jan-Dirk Timmer
               
21:30 1 A Arjan van Ewijk Tom Dubelaar 8-7 Sander de Haas Servier Conjaerts
  2 B Pim de Haas Arie Honders 9-5 Hans van Zetten Marco vermeulen
  3 B Erik van Elst Andres den Otter 7-9 Nick v Mechelen Ben Peters
  4 C Koos van Vessem Frans Rotteveel 9-7 Patrick Verbaarschot Harm v Ommeren

 

19 oktober 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Ben Peters Henk Vonk 9-9 Wim Verbeek Marco v Verseveld
  2 C Alfons v Kesteren Bert Robbertsen 9-10 Jan ten Hengel Melvin v Meerten
  3 A Stef vd Heijden Frits Goosmann 7-7 Herman Hazelbag Remco Septer
  4 C Jeroen de Groot Frans Rotteveel 3-14 Patrick Verbaarschot Luc Harlaux
               
20:30 1 A Kees Onink Klaas Jan Feitsma 12-8 Henk Klaassen Gerwin v Kalkeren
  2 A Stef vd Heijden Nick Groenhof 4-15 Victor Peters Remco Septer
  3 B Erik van Elst Arie Honders 7-7 Fred Bijker Gerrit van Ingen
  4 C Koos van Vessem Diederik v Buuren 5-11 Rut van Ledden Frans Rotteveel
               
21:30 1 A Jos v Kalkeren Nick Groenhof 8-11 Rob Hullekes Victor Peters
  2 B Jan-Dirk Timmer Fred Bijker 8-8 Andres den Otter Paul van Oevelen
  3 C Harm v Ommeren Robert Hullekes 8-10 Frans van Ledden Dennis v Verseveld
  4            

 

12 oktober 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 A Remco Septer Han Overkamp 7-8 Rob Hullekes Herman Hazelbag
  2 C Melvin v Meerten Luc Harlaux 14-3 Patrick Verbaarschot Robert Hullekes
  3 B Erik van Elst Marco vermeulen 5-11 Hans van Zetten Marco v Verseveld
  4 B Hein van Ingen Henk Vonk 5-14 Pim de Haas Paul van Oevelen
               
20:30 1 B Wim Verbeek Cees v Mechelen 8-7 Gerrit van Ingen Jan-Dirk Timmer
  2 A Victor Peters Ben van Duuren 10-10 Henk Klaassen Herman Hazelbag
  3 C Michael v Droffelaar Rut van Ledden 10-5 Frans van Ledden Diederik van Buuren
  4 B Ben Peters Marco vermeulen 7-12 Pim de Haas Hein van Ingen
               
21:30 1 A Rob Hullekes Klaas Jan Feitsma 8-6 Jos v Kalkeren Stef vd Heijden
  2 A Servier Conjaerts Tom Dubelaar 6-11 Sander de Haas Gerwin v Kalkeren
  3 B Andres den Otter Gerrit van Ingen 6-9 Nick v Mechelen Fred Bijker
  4 C Maikel van Droffelaar Luc Harlaux 13-4 Ardy Prijs Rut van Ledden

 

5 oktober 2017

Tijd Baan Poule Speler 1 Speler 2   Speler 1 Speler 2
19:30 1 B Ben Peters Wim Verbeek 7-12 Marco v Verseveld Paul van Oevelen
  2 C Alfons v Kesteren Frans Rotteveel 6-10 Jeroen de Groot Melvin v Meerten
  3 A Jacob den Otter Ben van Duuren 8-12 Remco Septer Gerwin v Kalkeren
  4 B Jan-Dirk Timmer Arie Honders 8-12 Hein van Ingen Hans van Zetten
               
20:30 1 A Rob Hullekes Frits Goosmann 6-12 Stef vd Heijden Kees Onink
  2 C Maikel v Droffelaar Diederik v Buuren 10-13 Luc Harlaux Koos van Vessem
  3 B Erik van Elst Fred Bijker 11-6 Nick v Mechelen Gerrit van Ingen
  4 C Jimmy v Mechelen Jan ten Hengel 6-9 Dennis v Verseveld Robert Hullekes
               
21:30 1 A Frank van Toorn Servier Conjaerts 8-10 Jos v Kalkeren Tom Dubelaar
  2 B Pim de Haas Cees v Mechelen 13-3 Nick v Mechelen Andres den Otter
  3            
  4 C Jimmy v Mechelen Harm v Ommeren 8-9 Ardy Prijs Frans van Ledden